Uruchom EFB

Wiele współczesnych pojazdów wyposażonych jest w specjalistyczne systemy start-stop, których zadaniem jest wyłączanie silnika podczas dłuższego postoju (na przykład w korku lub na światłach) oraz jego automatyczne uruchamianie po wciśnięciu pedału sprzęgła w autach z manualną skrzynią biegów lub po puszczeniu hamulca w pojazdach wyposażonych w skrzynię automatyczną.

Nowość, Uruchom EFB Plus

System ten opracowano z myślą o redukcji emisji spalin oraz ograniczeniu zużycia paliwa. Niestety korzystanie z pojazdów z takim nowoczesnym rozwiązaniem wiąże się również z pewnymi wadami. Do ich grona można zaliczyć duże zużycie akumulatora, który jest obciążony częstym uruchamianiem pojazdu.

Jaki akumulator nadaje się do pojazdów z systemem Start-Stop?

W pojazdach z systemem Start Stop stosowany jest też mocniejszy rozrusznik i alternator, jednak to właśnie akumulator jest najbardziej narażony na zużycie, uszkodzenie i rozładowanie. W związku z tym standardowe konstrukcje mogą sobie nie radzić zbyt dobrze w takich pojazdach. Konieczne jest ich częste ładowanie, a okres ich żywotności jest znacznie skrócony. Warto więc zainwestować w specjalistyczne, nowoczesne akumulatory, które są przystosowane do takich obciążeń. Do grona takich produktów można bez wątpienia zaliczyć akumulatory marki Uruchom EFB+.

Wysokiej jakości akumulatory oparte o nowoczesne technologie

Uruchom EFB+

Produkty zaliczane do linii Uruchom EFB+ są wysokiej jakości akumulatorami, które doskonale nadają się do stosowania w pojazdach wykorzystujących systemy start-stop oraz w pojazdach i maszynach, w których znajduje się bardzo wiele odbiorników prądu.

Nowoczesne technologie zastosowane w prezentowanych bateriach gwarantują bardzo dużą żywotność, moc rozruchową na najwyższym poziomie oraz sporą pojemność i możliwość zasilania wielu urządzeń pod dużym obciążeniem. Dodatkowo obudowa tych akumulatorów jest bardzo szczelna, a ich konstrukcja wewnętrzna jest odporna na uszkodzenia mechaniczne czy też niekorzystne działanie zbyt wysokich albo bardzo niskich temperatur.

Dlaczego akumulatory Uruchom EFB są godne polecenia?

Opisywane akumulatory start stop są godne polecenia ze względu na swoją konstrukcję i zastosowane nowoczesne materiały. Rozwiązania te gwarantują większą trwałość i wydajność w pojazdach z systemami start-stop oraz w autach z dużą liczbą odbiorników prądu. Parametry te są o wiele wyższe w porównaniu ze standardowymi konstrukcjami.

Produkty marki Uruchom świetnie radzą sobie z magazynowaniem energii elektrycznej i przyjmowaniu ogromnych ładunków. Oprócz tego charakteryzują się wydajnością na najwyższym poziomie w zróżnicowanych warunkach pogodowych. Nie przeszkadzają im duże mrozy ani wysokie temperatury panujące w porze letniej.

Akumulator można bezproblemowo używać w pobliżu silnika, który generuje najwyższe temperatury. Szczelna obudowa chroni przed różnymi wyciekami, więc produkt można umieścić w bagażniku czy też kabinie pasażerskiej. Powiększony zbiornik na elektrolit oraz płyty wykonane ze specjalnego stopu ołowiu, wapnia i cyny to elementy, które zapewniają doskonałą wydajność.

Jak widać akumulatory Uruchom EFB nadają się nie tylko do pojazdów z systemem start-stop bez rekuperatora energii hamowania. Można je stosować również w pojazdach bez tego systemu, ale z dużą liczbą odbiorników prądu. Świetnie zastępują standardowe akumulatory kwasowo-ołowiowe w wielu markach i modelach pojazdów.

Kup online akumulator >> Uruchom EFB

5/5 - (6 votes)

Zobacz także