Jak-dobrac-akumulator
Jak-dobrac-akumulator

Jak dobrać akumulator? Okres zimowy jest wyjątkowo wymagający, biorąc pod uwagę eksploatację naszych samochodów. Konieczne jest odpowiednie dobranie ogumienia, płynu do spryskiwaczy, a także akumulatora. Niskie temperatury oraz znaczna wilgoć powietrza negatywnie wpływają na możliwości rozruchowe naszego pojazdu. Dlatego właśnie jeszcze przed sezonem zimowym, warto sprawdzić oraz ewentualnie wymienić baterię dostarczającą prąd do auta. Osoby, których wiedza nie jest duża w tym zakresie, powinny zadbać o profesjonalne doradztwo, jakie zapewni nasz sklep z akumulatorami w Poznaniu.

Jak dobrać akumulator?

Właściciele samochodów, którzy zastanawiają się, jaki akumulator wybrać do swojego pojazdu, powinni skorzystać z porady profesjonalistów. Z pomocą przychodzi strona https://sklep.akustrefa.pl, na której znajdują się opinie użytkowników poszczególnych modeli baterii, a także wyspecjalizowany personel, który odpowie na wszelkie pytania. 

Akumulatory Poznań to bezpieczna przystań dla każdego samochodu oraz jego właściciela. Posiadamy produkty do wszystkich rodzajów pojazdów. W naszej ofercie znajdują się zarówno znane baterie, które przez lata zdobyły aprobatę użytkowników, jak i nowości techniczne. Doradcy w profesjonalny sposób odpowiedzą na pytanie – jaki akumulator dobrać do określonego pojazdu?

– Ważne są gabaryty baterii, jaką kupujemy do samochodu. Z uwagi na to, że kładziemy nacisk na bezpieczeństwo, istotne jest by akumulator był odpowiednio umiejscowiony w aucie tak, by w trakcie jazdy spełniał w pełni swoje zadanie. Zbyt mała bateria może przemieszczać się w trakcie kierowania samochodu, prowadząc do zagrożenia na drodze.

– Odpowiednie wartości energetyczne akumulatora również są bardzo ważne. Zbyt małe wartości, negatywnie wpłyną na działanie urządzeń pobierających prąd w samochodzie, doprowadzając do problemów z rozruchem. Jest to szczególnie istotne dla nowych pojazdów zaopatrzonych w dużą liczbę podzespołów, takich jak zestaw głośnomówiący, dodatkowe oświetlenie, webasto itp. Za duże wartości akumulatora mogą być, natomiast, niebezpieczne dla układu elektrycznego pojazdu i skutkować awarią innych urządzeń, a także wybiciem bezpieczników.

– Specjaliści w Akumulatory Centra Poznań, służą poradą w zakresie marki baterii. Najlepszym wyborem będzie firma, która jest znana na polskim rynku, a jej użytkownicy wypowiadają się o niej pozytywnie. Podejmując decyzje o tym, jaki akumulator wybrać, należy wziąć pod uwagę jego żywotność. Jest to produkt, który powinien służyć przez kilka lat, dlatego warto czasem, zdecydować się na znane rozwiązania techniczne.

– Bez wątpienia, cena baterii ma duże znaczenie. Nie chodzi przecież o to, by produkt był drogi, ale przede wszystkim dobry jakościowo i wytrzymały. Dlatego też Akumulatory Akustrefa to idealne rozwiązanie na każdą kieszeń. Podobnie jak nasi Klienci, my również jesteśmy kierowcami i zdajemy sobie sprawę z kosztów, jakie ponosi każdy użytkownik samochodu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty, a dla stałych Klientów specjalne promocje.

To jedynie najważniejsze parametry, które należy wziąć pod uwagę zastanawiając się jaki akumulator będzie odpowiedni do naszego pojazdu. Akustrefa to kompleksowa obsługa pod każdym względem. Aby mieć pewność, że bateria jest to wymiany, przeprowadzimy test problematycznego podzespołu, dobierzemy odpowiedni produkt do każdego rodzaju samochodu, zamontujemy go w sposób zapewniający bezpieczeństwo i pewność, a stary akumulator zutylizujemy zgodnie z najwyższymi standardami ochrony środowiska. 

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego otwartego przez siedem dni w tygodniu w dogodnych dla Państwa godzinach oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Klienci, którzy nie chcą wychodzić z domu, mogą również skorzystać z naszego sklepu internetowego, dostępnego przez całą dobę. 

 

4,8/5 - (15 votes)

Zobacz także