Akumulatory Gdynia - Uruchom nowy oddział w Gdyni

Chcesz kupić akumulator w Gdyni, który będzie długo i niezawodnie uruchamiał Twój samochód? Dobrze trafiłeś, ponieważ w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym dysponujemy sprawdzonymi w działaniu bateriami od znanych na całym świecie producentów. Każde urządzenie posiada certyfikat, dlatego ich posiadanie i użytkowanie wiąże się tylko z niezawodnością i oczekiwaną jakością. Należymy do sieci Uruchom.com i spełniamy wszystkie standardy jakości! Na naszej stronie online zawsze możesz zapoznać się z dostępnością poszukiwanego akumulatora i poznać koszt jego zakupu. Skontaktuj się z nami a przekonasz się, że dokonałeś dobrego wyboru!  

Doświadczenie i uczciwość zawodowa to my – sklep z akumulatorami w Gdyni!

Gdzie kupić najlepszej jakości akumulatory? Gdynia to miasto, w którym mieści się nasz profesjonalny sklep z bateriami i wieloma innymi urządzeniami takimi jak ładowarki, zasilacze, prostowniki itd. Jeżeli wolisz dokonać zakupów online, zapraszamy na naszą stronę: https://gdynia-akumulatory.pl/. Zobaczysz jak wygodny i przejrzysty jest nasz katalog z asortymentem, nie będziesz miał najmniejszego problemu ze znalezieniem poszukiwanego produktu. Zapraszamy także do naszego stacjonarnego sklepu z akumulatorami w Gdyni, mamy do zaproponowania wiele bezpłatnych usług, które pozwolą rozwiązać różne problemy. Zapisz i zapamiętaj przedstawione poniżej dane!

Sklep z akumulatorami w Gdyni:

Sprawdzenie poboru prądu

 • +48 690 688 234
 • Działdowska 2
 • 81-208 Gdynia
 • Godziny otwarcia
 • Pon. – Pt. 9:00-17:00
 • Sobota 10:00-15:00
 • gdynia@uruchom.com.

Pracownicy naszego sklepu w Gdyni, dobiorą akumulator dopasowany do potrzeb Twojego pojazdu, dzięki czemu nie zawiedzie w każdych warunkach. Bateria będzie zgodna z wszystkimi parametrami technicznymi i zagwarantuje niezawodny rozruch silnika nawet podczas silnych mrozów.

Co wyróżnia sklep z akumulatorami w Gdyni?

Posiadamy w ofercie wiele bezpłatnych usług, które docenisz podczas eksploatacji urządzenia i jazdy swoim autem. Co możemy zrobić dla Ciebie? Zapoznaj się z naszymi możliwościami!

 • Test konduktancyjny – pracownik naszego sklepu skontroluje napięcie, sprawność układu ładowania i rozrusznika oraz prąd rozruchowy.
 • Test obciążeniowy akumulatora – jest ważny dla uzyskania wiedzy na temat jego sprawności. Może okazać się, że nie trzeba dokonywać zakupu nowego akumulatora a jedynie wykonać konserwację obecnie używanego.
 • Konserwacja czopów i klem – nie każdy pamięta, że jest to ważne dla prawidłowej pracy akumulatora. Nasz pracownik przed jego zamontowaniem baterii oczyści te elementy, ponieważ często ulegają zasiarczeniu, przez co utrudniony jest prawidłowy przepływ energii elektrycznej.
 • Bezpłatny montaż baterii – kupując akumulator w Gdyni możesz skorzystać z darmowego montażu. Pracownik naszego sklepu wykona to zadanie dla Ciebie.
 • Ładowanie akumulatora – może się okazać, że zostawiłeś włączone światła w samochodzie i doszło do jego rozładowania. Co wtedy zrobić? Przyjdź do nas, dysponujemy doskonałymi boosterami za pomocą, których naładujemy Twój akumulator.    
 • Sprawdzenie poboru prądu – masz problem z ciągle rozładowanym akumulatorem? Zapraszamy do nas.

Jak widzisz wychodzimy naprzeciw potrzebom właścicieli pojazdów i staramy się ułatwić im korzystanie ze swoich samochodów. Czy sprzedajemy również inny asortyment motoryzacyjny? Tak, jak najbardziej, na naszą ofertę składają się również: przetwornice, mostki, UPS, przewody rozruchowe i wiele, wiele innych. Jeżeli liczysz na fachowe doradztwo techniczne, spełnimy to oczekiwanie.

Nasi specjaliści w sklepie z akumulatorami w Gdyni udzielają wszechstronnej pomocy podczas wyboru baterii oraz innych urządzeń. Jeżeli poszukiwanego modelu akumulatora nie będzie na stanie naszego sklepu, wyślemy produkty bezpośrednio na Twój adres domowy lub firmowy z naszego magazynu centralnego mieszczącego się w Warszawie. Pamiętaj, ceny naszych produktów mile Cię zaskoczą, również stała dostępność towaru i bogaty asortyment przemawiają na korzyść naszej działalności. Przyjdź do nas lub skorzystaj z naszej oferty internetowej a przekonasz się, że jesteśmy godni zaufania. Zapraszamy!

5/5 - (3 votes)

Zobacz także