Akumulatory Exide Start-Stop Auxiliary
Akumulatory Exide Start-Stop Auxiliary

Technologia AGM, która została zastosowana w akumulatorach podbiła polski rynek motoryzacyjny. W związku z tym wiele osób zdecydowało się na zainwestowanie swoich pieniędzy w akumulatory Exide Start-Stop Auxiliary dedykowane do samochodów z dużą ilością elektroniki jako akumulatory wspomagające. To właśnie w nich zastosowano wzmocnioną technologię AGM, która prowadzi w konsekwencji do tego, że akumulator może pracować przez zdecydowanie dłuższy czas na pełnych obrotach. Zaleca się więc jego stosowanie głównie przy pracy cyklicznej. Exide Start-Stop Auxiliary to rozwiązanie dla doświadczonych kierowców, którzy szukają optymalnych rozwiązań dla swoich samochodów.

Jakie zalety posiadają akumulatory Exide Start-Stop Auxiliary?

Akumulatory Exide Start-Stop Auxiliary cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ:

  • zapewniają zdecydowanie wyższe napięcie na końcówkach biegunów,
  • zapewniają dłuższy czas pracy w wielu modelach samochodów,
  • cechują się dużą koncentracją energii,
  • są szczelne oraz suche, zabezpieczone przed licznymi uszkodzeniami i awariami,
  • mogą być montowane w wielu różnych pozycjach,
  • skutecznie odprowadzają nadmiar ciepła.

W związku z tym seria Exide Start-Stop Auxiliary jest tak często wybierana przez bardziej doświadczonych kierowców. Akumulatory Exide Start-Stop Auxiliary są dodatkowo bardzo odporne na działanie niskich temperatur, które nie są dla nich szkodliwe. W ten sposób obudowa akumulatora nie ulega poważniejszym uszkodzeniom. 

Zastosowanie bardzo nowoczesnych systemów uszczelniania

Akumulatory Exide Start-Stop Auxiliary wykorzystują w sobie nowoczesne systemy uszczelniania, dlatego bardzo bezpiecznie można z nich korzystać praktycznie w każdych warunkach pogodowych. Poradzą sobie z wilgocią, ale też wysokimi temperaturami. W akumulatorach zastosowano również specjalnie dobrane włókna szklane, które są umieszczone pomiędzy płytkami akumulatora. Dzięki temu cały sprzęt jest optymalnie zabezpieczony przed niebezpiecznymi wstrząsami, ale też powstawaniem korozji. Tym samym będzie mógł być dłużej użytkowany. 

5/5 - (2 votes)

Zobacz także