Akumulatory Centra Warszawa
Akumulatory Centra Warszawa

Firma Centra powstała w 1910 roku. Początki jej działalności opierały się na produkcji różnego rodzaju baterii. Akumulatory Centra Warszawa pojawiły się na rynku pod koniec XX wieku. Przełom ten był możliwy dzięki nawiązaniu długofalowej współpracy z marką Fiat. Produkty Centra obecne są w branży motoryzacyjnej po dziś dzień i wciąż cieszą się one ogromnym i niesłabnącym uznaniem.

Akumulatory Centra Warszawa – najważniejsze zalety

Centra akumulatory Warszawa to produkty, które posiadają wiele zalet. Są one projektowane i wytwarzane przez wysokiej klasy specjalistów, z użyciem wysokiej jakości materiałów. To dzięki temu produkty te cechują się wysokim poziomem niezawodności, trwałości i bezawaryjności. Ten rodzaj akumulatorów można wykorzystywać niemal we wszystkich modelach samochodów, niezależnie od tego czy mają one wysokie wymagania. Wszystkie pojazdy i maszyny, które w swoim działaniu wykorzystują wszelkiego rodzaju innowacyjne technologie, będą sprawnie działać dzięki zastosowaniu akumulatorów Centra. Jeśli zastanawiasz się, gdzie można kupić Centra akumulatory Warszawamożesz skorzystać ze strony internetowej – https://akustrefa.pl/gdzie-kupic-akumulator. Znajdują się tam namiary na wszystkie profesjonalne sklepy, które od lat zajmują się sprzedażą akumulatorów. 

Różne modele akumulatorów Centra

Akumulatory wybiera się indywidualnie względem własnych potrzeb i wymagań konkretnego samochodu. Bogata oferta produktowa pozawala wybrać akumulator, który idealnie wpisze się w oczekiwania niemal każdego. Produkty Standard to świetny wybór w przypadku starszych samochodów, które nie posiadają bogatego wyposażenia, a akumulatory Centra Plus sprawdzą się zaś w przypadku pojazdów o nieco większej mocy rozruchowej. Linia Futura to fantastyczne rozwiązanie w przypadku aut o bogatym wyposażeniu z półki premium. Produkty z linii produktowej AGM i EFB to zaś akumulatory typu Start&Stop. Te pierwsze sprawdzą się do pojazdów z dużymi sinikami, które wyposażone są dodatkowo w system hamowania regeneracyjnego, te drugie zaś do aut, które narażone są na poruszanie się w ekstremalnych warunkach. 


Chcesz kupić akumulator Centry z darmowym montażem? Zadzwoń i przyjedź!

  • ul. Komitetu Obrony Robotników 39
  • 02-148 Warszawa
  • tel. 22 824 06 06, 503 478 455
  • Godziny otwarcia:
  • Pn.-Pt. 8-18
  • Sobota 10-15
  • warszawa(at)uruchom.com

4,7/5 - (12 votes)

Zobacz także

Więcej Miasta