Akumulatory Centra Toruń

Każda bateria samochodowa, będąca nowoczesnym źródłem zasilania, posiada takie wskaźniki jak: moc i niezawodność. Do wyboru akumulatora należy podejść w oparciu o potrzeby konkretnego pojazdu. Najlepiej jest starać się kupić taki, który jak najbliżej odpowiada parametrom ustawionym fabrycznie. Obecnie w województwie kujawsko-pomorskim dużym zainteresowaniem cieszą się akumulatory Centra Toruń na swoim terenie posiada specjalistyczny sklep z wysokiej jakości urządzeniami rozruchowymi tej marki. Akumulatory Toruń Centry to rozwiązania technologiczne w najlepszych europejskich tradycjach.

Akumulatory Centra Toruń – linia produktów

Akumulatory polskiej firmy Centra należącej do koncernu Exide są produkowane w technologii wapniowej. Producent ściśle monitoruje jakość i wysokie parametry techniczne swoich produktów. Obecnie pod marką Centrum akumulatory produkowane są w kilku seriach do różnych typów pojazdów:

 • Centra Plus posiada idealne parametry startowe, wskaźnik stanu naładowania magiczne oczko. Zastosowanie elektrod wapniowych pozwala na przechowywanie źródła prądu przez długi czas bez dodatkowego doładowywania i bez utraty wydajności.
 • Centra Futura jest przeznaczony specjalnie do samochodów, które mają zwiększone zapotrzebowanie na moc rozruchową, ponieważ samochody te są używane do jazdy na krótkich dystansach, a zatem częste wyłączanie silnika i jego ponowne uruchamianie jest po prostu nieuniknione.
 • Centra serii Standard to bezobsługowy, lekki akumulator, posiadający dobrą charakterystykę rozruchową. Znalazł zastosowanie do samochodów z wyposażeniem podstawowym, wyróżnia go dłuższy okres przechowywania, dzięki czemu nie wymaga częstego doładowywania i stale zachowuje doskonałą wydajność.
 • Centra Heavy to akumulatory przeznaczone do użytkowania w samochodach ciężarowych oraz do sprzętu specjalnego.
 • Centra AGM, te akumulatory sprawdzają się przy niepełnych doładowaniach, cechuje ich wyjątkowa zdolność przyjmowania ładunku. Elektrolit wchłonięty jest przez maty z włókna szklanego, bezpieczny podczas użytkowania. Urządzenie przeznaczone jest to takich pojazdów jak: SUV-y, auta z systemem Start-Stop a także posiadające dużo odbiorników prądu.
 • Centra EFB to baterie samochodowe, które podczas działania mają wysoką zdolność przyjmowania ładunku, stały się doskonałym rozwiązaniem do aut z system Start-Stop oraz innymi systemami redukcji spalania.

Główną zaletą akumulatorów tej marki jest zastosowanie technologii wapniowej (Ca / Ca), gdy obie elektrody są wykonane z wapnia. Daje to wszystkim akumulatorom Centry niezrównane możliwości rozruchowe. Sklep w Toruniu posiada w swojej ofercie wszystkie modele tych urządzeń, nie ma żadnych problemów z zakupem, w razie problemów z dopasowaniem akumulatora (Możesz to zrobić tutaj) do danego samochodu, pracownik służy swoim wsparciem.  

Zalety akumulatorów Centra – Akumulatory Toruń

 • Żywotność , o około jedną trzecią dłuższa niż w przypadku konwencjonalnych baterii.
 • Wysokie wartości prądu rozruchowego na zimno, akumulator z łatwością radzi sobie z uruchamianiem potężnych silników nawet w temperaturach poniżej zera.
 • Unikalna konstrukcja pokrywy usuwa emisje gazów, zatrzymuje wilgoć wewnątrz i zapobiega wyciekaniu elektrolitu.
 • Trwała siatka akumulatora, która nie obawia się korozji.
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa.
 • Niska szybkość samorozładowania, dzięki czemu akumulator można przechowywać przez długi czas bez dodatkowego ładowania.

Jak widać, akumulatory Centra Toruń to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia, które idealnie łączą wysokie możliwości techniczne i przystępną cenę. Można kupić akumulator Centra w Toruniu w sklepie, który oferuje szeroką gamę modeli do wszystkich marek samochodów.

Oceń ten post post

Zobacz także

Więcej Miasta