Akumulatory Centra Start-Stop EFB
Akumulatory Centra Start-Stop EFB

Akumulatory Centra Start-Stop EFB przeznaczone są przede wszystkim do pojazdów w wersji mikrohybrydowej. To właśnie w nich mogą idealnie wykorzystywać swoje właściwości. Ważne jest również to, że takie pojazdy muszą być wyposażone w specjalny system Start-Stop. Technologia EFB zastosowana w akumulatorach sprzyja optymalnej pracy akumulatora podczas ekstremalnych warunków pogodowych. Ponadto radzi sobie doskonale podczas bardzo intensywnej pracy. Sprawdzi się więc w wielu modelach samochodów, dlatego warto się w niego wyposażyć.

Akumulatory Centra Start-Stop EFB

Seria Centra Start Stop EFB jest w stanie doprowadzić do tego, że auto stanie się bardziej wydajne i w ciągu doby system wykona kilkadziesiąt razy więcej rozruchów niż w autach bez tego systemu. Nic dziwnego, że kierowcy są nim zachwyceni, skoro wpływa to przede wszystkim na ich komfort jazdy, ale też ogólne bezpieczeństwo. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze akumulatorów Centra Start Stop EFB?

Akumulatory Centra Start-Stop EFB to przede wszystkim szereg zalet, przemawiających za ich zakupem. Wśród nich można wyróżnić następujące rzeczy:

  • dłuższa żywotność akumulatora, brak konieczności wymieniania go co kilka miesięcy,
  • maksymalne bezpieczeństwo dla kierowców,
  • brak problemów montażowych,
  • wysoka odporność na wysokie temperatury (również te niskie),
  • wydajna praca przy pracy cyklicznej,
  • zastosowanie najnowocześniejszych technologii, systemów oraz komponentów.

Tym właśnie wyróżnia się seria Centra Start Stop EFB na tle konkurencji. Oczywiście w pierwszej kolejności zainteresowani kierowcy powinni samodzielnie sięgnąć po tego typu akumulatory i przetestować je we własnych samochodach. Na pewno nie będzie się żałowało takiego posunięcia, a po pewnym czasie będzie można polecić sprzęt swoim bliskim znajomym oraz członkom rodziny. 

Akumulatory Centra Start-Stop EFB są bardzo precyzyjnie zbudowane. Pracują nad tym doświadczeni specjaliści, dobierając krok po kroku odpowiedniej jakości komponenty, aby całość nie miała w sobie żadnych usterek. Z racji tego Centra Start Stop EFB to jeden z najlepszych wyborów dla wymagających właścicieli aut mikrohybrydowych. 

Czym wyróżniają się akumulatory Centra Start Stop EFB na tle innych akumulatorów?

Akumulatory Centra Start Stop EFB wyróżniają się na tle innych akumulatorów tym, że zastosowano w nich stopy ołowiu oraz różnorodne dodatki węglowe. Tym samym można mieć pewność, że nawet przy wzmożonej pracy akumulatora nie dojdzie do niepokojących usterek, które mogłyby kierowcę bardzo drogo kosztować. Ponadto doskonale przyjmują powierzane im ładunki, nie mają problemów z wilgocią, więc można przechowywać je w różnych miejscach, gdy akurat się z nich nie korzysta. Akumulatory Centra Start-Stop EFB doskonale współpracują z systemami hamowania rekuperacyjnego i regeneracyjnego. Ponadto stosowane są w pojazdach, które posiadają w sobie zaawansowane technologie redukujące zużycie paliwa, nawet na krótkich odcinkach drogi. 

Podstawową zaletą akumulatorów Centra Start Stop EFB jest więc ich uniwersalność, ponieważ mogą być zastosowane w wielu nowoczesnych pojazdach. Wystarczy je w prawidłowy sposób zamontować, sprzyja temu ich nieskomplikowana budowa. Ponadto w razie potrzeby nie będzie też kłopotem ich zdemontowanie. Na akumulatorach nie będą osiadały zanieczyszczenia, łatwo doprowadzić je do początkowego stanu. Cały czas trwają badania związane z ulepszeniem tego typu akumulatorów, aby zadowolić jeszcze bardziej wymagające osoby. Ta seria zapewnia zainteresowanym większą wydajność oraz optymalne rozłożenie ciężkości, co wpływa na elastyczniejszą jazdę w trudnych warunkach. 

4,3/5 - (22 votes)

Zobacz także