Akumulatory-Centra-Start-Stop-AGM
Akumulatory-Centra-Start-Stop-AGM

Na rynku motoryzacyjnym pojawiła się spora grupa akumulatorów opracowanych przez koncern Exide Technologies. Z racji tego kierowcy mogą wybierać dla siebie odpowiednie akumulatory, które będą służyły w ich pojazdach przez długi czas. Najważniejszym kryterium przy dokonywaniu takich wyborów jest wydajność danego akumulatora. Im jest ona wyższa, tym klient jest bardziej zadowolony. Akumulatory Centra Start Stop AGM to bardzo nowoczesna wersja akumulatorów. Zastosowano w nich specjalistyczne technologie, dzięki czemu zapobiega się rozwarstwianiu elektrolitu. Ponadto chłonne separatory znajdujące się w sprzęcie absorbują oraz stopniowo zwiększają ilość elektrolitu. Tym właśnie na rynku wyróżnia się Centra Start Stop AGM, zdobywając z czasem uznanie w oczach kolejnych klientów.

Czym wyróżniają się akumulatory Centra Start Stop AGM?

Akumulatory Centra Start Stop AGM wyróżniają się tym, że zastosowano w nich sprawdzony system wentylacji, który sprawdza się praktycznie w każdym pojeździe. Poza tym w akumulatorach zawarto:

  • wysokiej jakości materiały,
  • nowoczesne komponenty,
  • zaawansowane stopy cyny oraz ołowiu,
  • specjalne dodatki do aktywnej masy, w postaci węgla,
  • separatory wykonane z maty szklanej.

Jest to więc bardzo trafna inwestycja, jeśli kierowcom zależy na posiadaniu sprzętu najwyższej klasy, który po pewnym czasie nadal będzie nadawał się do intensywnego użytkowania. Centra Start Stop AGM to seria, która jest w stu procentach dostosowana do samochodów, w których zastosowanie znalazły start/stop. Ponadto poradzą sobie w autach, które posiadają rekuperacyjny system hamowania. 

Akumulatory Centra Start Stop AGM przystosowane są także pojazdów, w których zastosowano inteligentne układy oszczędzania paliwa. Takich pojazdów pojawia się na rynku coraz więcej, dlatego seria Centra Start Stop AGM cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Akumulatory są wszechstronne i na pewno zadowolą zdecydowaną większość użytkowników.

Największe zalety technologii AGM

Akumulatory Centra Start Stop AGM zdobywają tak wielkie grono zwolenników, ponieważ wykorzystano w nich ultranowoczesną technologię AGM, która niesie za sobą sporą ilość zalet, w tym:

  • optymalizację w zakresie niepełnych doładowań akumulatora,
  • zastosowanie wydajnych zabezpieczeń,
  • zdolność przyjmowania ładunków w każdych warunkach,
  • dłuższą żywotność akumulatorów podczas pracy cyklicznej,
  • zastosowanie systemu rekombinacji VRLA.

Jak widać akumulatory Centra Start Stop AGM nie mają na rynku konkurencji. Do pozytywów związanych z zastosowaniem technologii AGM można zaliczyć również przystosowanie akumulatorów do samochodów typu SUV, VAN, ale też pojazdów, które są wyposażone w dużą ilość odbiorników prądu. Seria akumulatorów przekonuje do siebie klientów swoją długą żywotnością, a więc zainteresowane osoby nie powinny mieć problemów z pracą swojego akumulatora. Seria cały czas się rozwija, dlatego można spodziewać się tego, że w najbliższej przyszłości zastosowane zostaną w niej kolejne nowoczesne technologie, udoskonalające pracę akumulatorów.

Klienci sami mogą decydować w jakich pojazdach zastosują akumulatory, pasują one do wielu typów maszyn, dlatego są niezwykle uniwersalne. Atutem akumulatorów Centra Start Stop AGM jest również to, że mogą przez dłuższy czas być przechowywane na półkach sklepowych lub magazynowych i nie stanie się z nimi nic złego. Co za tym idzie nie ulegną uszkodzeniom i po zakupieniu optymalnie będą wykorzystywać swoje podstawowe właściwości. To sprawia, że użytkownicy są bardzo zadowoleni z tej nowoczesnej serii akumulatorów. 

4,7/5 - (18 votes)

Zobacz także