Akumulatory Centra Olsztyn

Polska firma Centra jest największym producentem akumulatorów samochodowych w grupie Exide. Historia marki sięga 1910 roku. Początkowo fabryka Centra znajdowała się w Berlinie, ale już w 1919 roku zdecydowano przenieść ją do polskiego miasta Poznań. 76 lat później, w 1995 roku, zakład wchodzi w skład holdingu Exide. Obecnie firma zajmuje się produkcją akumulatorów dla wielu marek, które różnią się właściwościami technicznymi.

Mają różne pojemności i prądy rozruchowe. Sklep sprzedaje akumulatory Centra Olsztyn (do kupienia klik) po konkurencyjnych cenach, z każdej serii. Centra oferuje do wyboru akumulatory nowej generacji do samochodów osobowych, takie jak Centra Standard, Centra Plus, Centra Futura, akumulatory AGM i EFB do samochodów z system Start Stop, a także akumulatory Centra Heavy do samochodów ciężarowych.

Akumulatory Centra Olsztyn – Ekonomiczne z doskonałym rozruchem

Producent akumulatorów Centra, dzięki swojej wąskiej specjalizacji profilowej, dostarcza na rynek wysokiej jakości linie modelowe. Wszystkie wykonane są z atestowanych materiałów w nowoczesnych obudowach, w których stosowane są innowacyjne rozwiązania techniczne.

Po testach fabrycznych akumulatory Centra Olsztyn przechodzą europejską standaryzację jakości. W połączeniu z profesjonalnym poziomem montażu, wszystkie modele gwarantują długą żywotność. Niezależnie od modyfikacji lub typu znacznie zwiększają prądy rozruchowe.

Ponadto wszystkie oferowane przez sklep w Olsztynie akumulatory Centra charakteryzują się korzystnym stosunkiem ceny do jakości i wartościowymi parametrami technicznymi. Producenci samochodów już dawno docenili wysoką jakość tych urządzeń, dlatego są one wykorzystywane przez takie marki jak: Renault, Citroen, Toyota, Jaguar, Suzuki i wiele innych.

Linia produkcyjna Centra – Akumulatory Olsztyn

Pojazdy z silnikiem Diesla wymagają zwiększonych prądów rozruchowych. Samochody napędzane benzyną w krótkim cyklu miejskim mają problemy z uruchomieniem. Jeśli silnik jest często uruchamiany, alternator nie ma czasu na zasilenie akumulatora. Z myślą o takich przypadkach powstały – Centra akumulatory Olsztyn serii Futura.

Te niedrogie, doskonałe modyfikacje zajmują centralne miejsce wśród szerokiej gamy podobnej rodziny. Dzięki jakościowym komponentom charakteryzują się dość niskim samorozładowaniem i wysokimi prądami rozruchowymi. Każdy akumulator Centra Futura zapewnia stabilną wydajność przez długi okres użytkowania. Należy do typu bezobsługowego i pozwala na uruchomienie auta w szerokim zakresie temperatur.

Inne modele bezobsługowe to:

  • Centra Plus – opracowany w specjalnej technologii Ca / Ca, również eliminuje potrzebę konserwacji.Taki akumulator zasilający optymalnie zwiększa prąd rozruchowy nawet w niskich temperaturach.
  • Centra Standard – o dobrych parametrach rozruchowych do pojazdów z podstawowym wyposażeniem.Technologia Ca / Ca zapewnia dłuższy okres przechowywania bez konieczności ponownego ładowania lub utraty wydajności.
  • Centra AGM – przeznaczony do aut z system Start Stop a także z system hamowania regeneracyjnego, z bogatym wyposażeniem. Posiada większy prąd rozruchowy i dużo dłuższą żywotność.
  • Centra EFB – z wysoką prędkością ładowania przez cały okres użytkowania. Idealny do małych i średnich pojazdów wyposażonych w system Start-Stop i inne funkcje oszczędzające paliwo. Długi okres użytkowania.

Katalog sklepu z akumulatorami Centra w Olsztynie zawiera wszystkie kolekcje modelowe akumulatorów tej marki. Można zrobić zakup baterii Centry w wybranym modelu, pracownicy sklepu zawsze służą doradztwem.

Oceń ten post post

Zobacz także

Więcej Miasta