Akumulatory Centra Nowy Sącz

Znak towarowy Centra sięga 1910 roku. W 1919 roku fabryka akumulatorów Centra została przeniesiona z Berlina do Poznania. W 1995 roku zakład stał się częścią amerykańskiego holdingu Exide. W Poznaniu produkowane są akumulatory Centra Nowy Sącz kilku marek, o różnych parametrach technicznych: pojemnościach i prądach rozruchowych, ale głównie baterie Centra.

Produkty dostarczane są do najbardziej znanych producentów samochodów, takich jak: Chrysler, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Mazda, Mercedes-Benz, Nissan, Peugeot, Porsche, Renault, Toyota, Volkswagen. Sklep z urządzeniami do samochodów sprzedaje akumulatory Nowy Sącz w całym województwie małopolskim osiąga najlepsze wyniki sprzedażowe. Coraz więcej właścicieli samochodów decyduje się na zamontowanie baterii tej marki do swojego pojazdu.

Akumulatory Centra Nowy Sącz – najwyższa jakość

Linia produktów Centra – akumulatorów wykonanych z użyciem najnowocześniejszych technologii, powstała dzięki ogromnemu doświadczeniu specjalistów zatrudnionych w firmie oraz owocnej współpracy z producentami samochodów. Dzięki takiemu podejściu akumulatory Centry są w stanie sprostać wysokim wymaganiom większości użytkowników samochodów.

Zobacz także >> Akumulatory Centra Włocławek

Sekretem popularności akumulatorów Centra w Nowym Sączu są ich parametry, które zapewniają uruchomienie silnika samochodu w każdych, także w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Sprzedawcy sklepu polecają ich zakup posiadaczom pojazdów z podstawowym i bogatszym wyposażeniem, dla których sprawny rozruch silnika jest elementem niezbędnym.

Centra  – zapraszają akumulatory Nowy Sącz

  • Najlepsze parametry startowe
  • Zastosowanie innowacyjnej technologii (Ca / Ca) pozwoliło na znaczne wydłużenie czasu przechowywania akumulatora nie wykonując jego ładowania, przy czym urządzenie nie traci na swojej wydajności.
  • W akumulatorze Centra znajduje się magiczne oczko będące praktycznym parametrem stanu naładowania.
  • Gwarancja bezpiecznego użytkowania dzięki wprowadzeniu specjalnej pokrywy, która efektywnie eliminuje nadmiar gazów.

Już teraz w sklepie w Nowym Sączu można zakupić następujące modele akumulatorów Centra: marki:

  • Akumulatory Centra AGM – należą do najbezpieczniejszych w obsłudze. Konstrukcja akumulatora została zaprojektowana w taki sposób, że nawet w przypadku uszkodzenia lub przewrócenia zewnętrznej obudowy akumulatora ryzyko wycieku elektrolitu jest minimalne, dzięki Absorbent Glass Mat. Główną ich zaletą jest zdolność do dostarczenia prądu rozruchowego zapewniającego wydajną pracę i rozruch silnika, nawet przy niskim poziomie naładowania akumulatora. Jednak ten typ akumulatora nie jest odporny na zmiany temperatur zewnętrznych, więc wydajność akumulatora może znacznie spaść przy gwałtownym spadku temperatury na zewnątrz. Przeznaczony do pojazdów z systemem Start Stop.

 

  • Akumulatory Centra EFB – ich ważną zaletą są duże możliwości przyjmowania ładunku w czasie pracy urządzenia. Aż trzykrotnie dłuższy czas korzystania z baterii podczas jej pracy cyklicznej. Akumulator EFB jest przeznaczony do samochodów średnich oraz małych wyposażonych w system Strat Stop oraz innych. Bezpieczna eksploatacja.

 

  • Akumulatory Centra Futura – uruchamiają silnik w każdych warunkach. Posiadają technologię Ca / Ca oraz specjalną osłonę, która zapobiega wyciekaniu elektrolitu, nawet, jeśli bateria jest przewrócona. Wszystkie ogniwa akumulatora są zamykane osobno, istnieje specjalny system membranowy. Akumulator nie pozwala na ulatnianie się oparów kwasu i jest całkowicie zabezpieczony przed wybuchem.

 

  • Akumulatory Centra Plus – cechują się niemal idealnymi parametrami startowymi, wyposażone we wskaźnik stanu naładowania magiczne oczko. Wysoki standard bezpieczeństwa, zapewniony jest dzięki pokrywie zaprojektowanej w taki sposób, aby umożliwić ucieczkę gazów. Gwarantuje to ochronę przed możliwą eksplozją lub pożarem.

 

  • Akumulatory Centra Standard – posiadają prawidłowe parametry rozruchowe. Zapewniają wydajną redukcję gazów w czasie użytkowania, co czyni te urządzenia bezpiecznymi. Technologii Ca/Ca pozwala na długie przechowywanie naładowanej baterii bez obawy przed rozładowaniem.

Akumulatory Centra Nowy Sącz wyróżniają się bardzo imponującymi wskaźnikami wydajności, świetnie radzą sobie z uruchomieniem silnika w warunkach, w których potrzebna jest duża moc. Nawet przy silnych mrozach, czy przy częstych wyjazdach na krótkie odległości z ciągłymi postojami, akumulator podoła swojemu zadaniu. Sklep za akumulatorami Centra w Nowym Sączu posiada urządzenia tej marki dostępne od ręki po rozsądnych cenach, świadczy także doradztwo przy wyborze optymalnego akumulatora do danego pojazdu.

 

Oceń ten post post

Zobacz także

Więcej Miasta