Akumulatory Centra Mysłowice

W sektorze sprzedaży nie tylko na polskim rynku motoryzacyjnym akumulatory Centra Mysłowice zajmują czołową pozycję. Firma Centra jest częścią amerykańskiej marki Exide, która uznana jest za największego międzynarodowego producenta baterii na świecie. Najbardziej poszukiwane są następujące typy akumulatorów Centra: Standard, Futura, Plus, AGM, EFB. Wszystkie procesy technologiczne tworzenia tych akumulatorów samochodowych przebiegają zgodnie z przepisami międzynarodowymi i europejskimi normami ISO. W sklepie z urządzeniami do rozruchu dostępne są bezobsługowe akumulatory Mysłowice są jednym z miast na Śląsku, w którym kierowcy docenili zalety korzystania z urządzeń tej firmy. 

Akumulatory Centra Mysłowice – dlaczego zdobywają uznanie na rynku?

Akumulatory Centra Mysłowice są produkowane na najnowocześniejszym sprzęcie według unikalnych technologii. Początkowo akumulator samochodowy tej marki powstał z obliczeń eksploatacji, zarówno na nowo produkowanych samochodach, jak i na pojazdach używanych. Wśród ich cech warto zwrócić uwagę na doskonałą zdolność rozruchową, odporność na wpływy zewnętrzne oraz długą żywotność, którą zapewnia technologia Ca / Ca.

Z kolei w przypadku wszystkich akumulatorów zainstalowany jest specjalny wskaźnik do monitorowania jego stanu oraz system oczyszczania powstających gazów. Należy również zaznaczyć, że podczas produkcji akumulatora Centra opracowano ulepszoną geometrię górnej pokrywy, która zapobiega wyciekaniu elektrolitu. Generalnie sprzedawane akumulatory Centra w Mysłowicach są konkurencyjne na rynku i w pełni zasługują na uwagę.

Seria akumulatorów Centra – Akumulatory Mysłowice

Marka Center przez lata swojego istnienia pokazała, że istnieje możliwość zwiększenia prądów rozruchowych niezależnie od typu czy modelu baterii. Firma Centra akumulatory Mysłowice produkuje do samochodów z silnikiem wysokoprężnym lub zwiększonym zużyciem energii (ulepszony system dźwiękowy, kontrola parkowania, regulacja zasięgu reflektorów, wzmocnione reflektory itp.). Koncerny motoryzacyjne stawiają akumulatory Centra, jako rodzime części zamienne do takich marek samochodów jak: Land Rover, Volkswagen, BMW, Lancia, Citroen, Jaguar.

  • Akumulator Centra Futura zostały stworzone specjalnie z myślą o samochodach z silnikiem Diesla, które wymagają zwiększonych prądów rozruchowych lub do aut benzynowych pracujących w tzw. trybie miejskim, w którym auto często uruchamia się i ma krótkie przebiegi, a alternator po prostu nie ma czasu na ładowanie akumulatora do 100%.
  • Centra Plus posiada idealne parametry startowe, wskaźnik stanu naładowania, magiczne oko, dzięki technologii Ca / Ca może być przechowywany przez długi czas bez doładowywania nie tracąc swoich właściwości, a także może być całkowicie autonomiczny. Standard bezpieczeństwa akumulatora jest bardzo wysoki, a pokrywa została zaprojektowana w taki sposób, że może usuwać opary.
  • Centra Standard ma dobre parametry rozruchowe, wykonane w technologia Ca/Ca, dzięki czemu nie wymaga częstego ładowania przy dłuższym okresie przechowywania, nie tracąc przy tym swoich parametrów. Jedną z jego cech jest kontrolowanie wydzielania gazów, co czyni go bezpiecznym w użytkowaniu.
  • Centra AGM – elektrolit jest wchłaniany przez maty z włókna szklanego, które znajdują się między płytami akumulatora. Baterie AGM są szczelne i nie wymagają konserwacji elektrolitu. Odporne na wysokie i niskie temperatury, przystosowane do samochodów z system Start Stop, doskonałe do dużych aut.
  • Akumulatory Centra EFB – nadaje się do pojazdów wyposażonych w rozwiązania redukujące spalanie paliwa, czyli np. system Start Stop. Bateria wyróżnia się lepszą zdolnością przyjmowania ładunku oraz doskonałą żywotnością w pracy cyklicznej i bezpiecznym użytkowaniem.

Zakup akumulatorów Centra w sklepie w Mysłowicach

W sklepie z akumulatorami w Mysłowicach można dokonać zakupu baterii firmy Centra, których technologia produkcji skupiona jest na zmniejszeniu emisji, CO2 w autach. Nowoczesna generacja akumulatorów tej marki została dobrze przyjęta przez uznanych producentów samochodów. Ważne jest, aby zrozumieć, że bez względu na właściwości, zalety akumulatora i niezależnie od materiałów, decydującym czynnikiem w żywotności akumulatora jest jego właściciel i sposób, w jaki jest używany. Przestrzegając wszystkich zasad działania, ze stabilnym ładowaniem z alternatora samochodowego z regularnym podłączeniem do prostownika (takiego jak tutaj) w razie potrzeby, akumulator wytrzyma znacznie dłużej.

Oceń ten post post

Zobacz także

Więcej Miasta