Akumulatory Centra Katowice
Akumulatory Centra Katowice

Akumulatory Centra Katowice cieszą się ogromnym uznaniem i niesłabnącą popularnością.  Marka Centra to firma z wieloletnim doświadczeniem, o bogatej tradycji. Początki jej działalności określa się na rok 1910. Wówczas przedsiębiorstwo specjalizowało się w wytwarzaniu różnego rodzaju baterii. Pod koniec XX wieku, kiedy marka Centra podjęła stałą współpracę ze znanym producentem samochodów marki Fiat, rozpoczął się dla niej nowy etap. Podjęto się wówczas zadania produkowania akumulatorów. Dzisiaj firma ściśle współpracuje z takimi markami jak Suzuki, Renault, Toyota, Saab, Citroen i Jaguar oraz oczywiście niezmiennie z marką Fiat.

Akumulatory Centra Katowice – główne zalety

Akumulatory Katowice od lat są na czele wszelkiego rodzaju rankingów, ponieważ niezmiennie produkowane są z niezwykłą starannością i dbałością o każdy detal. W procesie ich wytwarzania biorą udział doświadczeni specjaliści, którzy z wykorzystaniem najlepszych materiałów tworzą wysokiej jakości produkty. Poszczególne rozwiązania można wykorzystywać we wszelkiego rodzaju modelach samochodów, niezależnie od stopnia eksploatacji i poziomu rozbudowania wyposażenia. Wszystkie produkty są niezawodne i bezawaryjne, dzięki czemu w konsekwencji cechują się długą żywotnością. Centra akumulatory Katowice sprzedawane są stacjonarnie w różnego rodzaju profesjonalnych sklepach. Namiary na poszczególnych dystrybutorów znaleźć można na stronie internetowej – https://akustrefa.pl/gdzie-kupic-akumulator. 

Szeroka oferta modeli akumulatorów Centra

Oferta akumulatorów Centra jest bardzo szeroka. W zależności od stopnia rozbudowania wyposażenia i użytych nowoczesnych technologii wybierać można spośród produktów linii Standard – akumulatorów dedykowanych do samochodów z podstawowym wyposażeniem, produktów linii Plus – akumulatorów dedykowanych do samochodów o standardowym wyposażeniu oraz produktów linii Futura – akumulatorów dedykowanych do samochodów z rozbudowanym i zaawansowanym wyposażeniem. Spośród akumulatorów typu Start&Stop wybierać można z kolei spośród linii produktowej AGM – akumulatorów dedykowanych do samochodów z wbudowanym systemem hamowania regeneracyjnego oraz linii produktowej EFG – akumulatorów dedykowanych do samochodów wykorzystywanych w ekstremalnych warunkach. 


Chcesz kupić akumulator Centry z dojazdem i darmowym montażem? Zadzwoń

  • +48 669 518 400
  • ul. Jankego 242
  • 40-684 Katowice 

4,7/5 - (12 votes)

Zobacz także

Więcej Miasta