Akumulatory Centra Bydgoszcz

W 1910 roku przedsiębiorczy Polak Andrzej Kaczmarek założył w Berlinie małą fabrykę baterii. Zaraz po odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1919 roku zdecydował się przenieść ją do Poznania. W 1925 roku 1 czerwca produkty akumulatory Centra Bydgoszcz po raz pierwszy opuściły fabrykę. Jak powstała nazwa, która jest nadal używana? Idealnie wyśrodkowane umieszczenie pręta węglowego w cynku może odgrywać decydującą rolę w produkcji baterii.

To właśnie ten wymóg przesądził o wyborze nazwy firmy. W maju 1995 roku firma przeszła w ręce amerykańskiej korporacji Exide. Centra cieszy się zaufaniem kierowców nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Sprzedając akumulatory Bydgoszcz znajduje się w czołówce sklepów posiadających w ofercie wszystkie modele tej marki w konkurencyjnych cenach.

Akumulatory Centra Bydgoszcz – co znajduje się w ofercie?

Akumulatory Centra Bydgoszcz prezentowane są na naszym rynku w kilku typach: Centra Standard, Centra Futura, Centra Plus, Centra AGM, Centra EFB i Centra Heavy (do samochodów ciężarowych). Akumulatory Centra w Bydgoszczy są doceniane przez kierowców dzięki bardzo wysokimi wskaźnikom uruchomienia silnika, nawet przy silnym mrozie, deszczu czy częstym uruchamianiu.

  • Akumulator Centra Futura jest flagowym produktem w linii produkcyjnej tej marki spełnia najwyższe kryteria jakościowe i jest produkowany w technologii Ca / Ca. Akumulatory te charakteryzują się dużą mocą i niezawodnością.
  • Akumulator Centra Plus posiada wysokie parametry rozruchowe. Zastosowanie elektrod wapniowych w technologii produkcji pozwala na długotrwałe przechowywanie akumulatora bez dodatkowego doładowania bez pogorszenia wydajności.
  • Akumulator Centra Standard ma doskonały stosunek jakości do ceny. Przeznaczony do pojazdów, które nie wymagają dużej pojemności. Centra Standard to akumulator do pojazdów z wyposażeniem podstawowym.
  • Akumulator Centra AGM produkowany jest na innowacyjnych komponentach, wykorzystano matę z wełny szklanej, która wchłania elektrolit jak gąbka (Absorbent Glass Mat). Producent wprowadził technologicznie wysokiej jakości stopy cyny i ołowiu a także do masy aktywnej zastosował unikalne dodatki węgla. Akumulatory AGM są przeznaczone do aut z systemem Start-Stop jak również z hamowaniem rekuperacyjnym.
  • Akumulator Centra EFB został wyposażony w doskonale dobrane dodatki, dlatego cechuje się dużo lepszą możliwością przyjmowania ładunku a także długim użytkowaniem w pracy cyklicznej.Te akumulatory sprawdzają się z pojazdach z systemem Start-Stop oraz technologiami redukującymi zużycie paliwa.

Dlaczego Centra Akumulatory Bydgoszcz?

Marka Centra akumulatory Bydgoszcz produkuje zgodnie z międzynarodowymi standardami, z wykorzystaniem najlepszych i najbezpieczniejszych technologii, baterie łączą w sobie tradycję z nowoczesnością. Lata doświadczeń i postępów w zakresie ulepszania akumulatorów pozwoliły firmie Centra stworzyć konkurencyjne i niezawodne akumulatory samochodowe Bydgoszcz. Udało im się przejść wiele badań naukowych i potwierdzić ich wysoką jakość, niezawodność i trwałość.

Dzięki temu produkty tej marki są poszukiwane przez kierowców w wielu krajach świata. W sklepie z urządzaniami do rozruchu w Bydgoszczy można zakupić każdy model Centry, wystarczy podać model samochodu i rocznik a personel doradzi w wyborze optymalnego akumulatora.  

Oceń ten post post

Zobacz także

Więcej Miasta