Akumulatory-Volt
Akumulatory-Volt

VOLT to znana polska marka, która obecna jest na rynku od 2012 roku. Akumulatory VOLT, niezależnie od linii produkcyjnej, cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, długą żywotnością i bezawaryjnością. Wszystkie produkty marki tworzone są z niezwykłą starannością, a po wyprodukowaniu podlegają one szczegółowej kontroli jakości. Wszystkie produkty posiadają też wszelkie niezbędne atesty, które świadczą o niezawodności poszczególnych elementów.

Akumulatory VOLT Batterien są bezobsługowe

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników posiadają one wbudowane systemy przeciwwybuchowe. Poszczególne propozycje przeznaczone są do trudnych lub mniej wymagających warunków. Nie sposób nie wspomnieć również o aspekcie niezwykle popularnym i ważnym w dzisiejszych czasach – akumulatory VOLT produkowane są w zgodzie z ekologią i zasadami poszanowania środowiska. Innowacyjne linie produktowe pozwalają ograniczyć emisję spalin do atmosfery, a wszystkie produkty marki poddawane są recyklingowi. W trosce o komfort klientów okres gwarancji na każdy produkt wynosi od dwóch do trzech lat. Oferta marki jest zróżnicowana pod względem cenowym. Dzięki temu każdy klient może znaleźć produkt na miarę swoich możliwości. Ceny są bardzo atrakcyjne i adekwatne do oferowanej jakości. 

Akumulatory VOLT – linie produktowe

Akumulatory VOLT to bogaty asortyment i szeroki wachlarz możliwości. Firma w swojej ofercie posiada aż 60 modeli różnych akumulatorów, które z powodzeniem można wykorzystać w przypadku samochodów osobowych, ciężarowych oraz maszyn rolniczy, a także w przypadku kamperów i łodzi. Marka posiada osiem flagowych linii produkcyjnych. Akumulatory PROfessional są przystosowane do ekstremalnych warunków, nawet do bardzo niskich temper, podobnie jak akumulatory VOLT Agro, które dodatkowo cechują się też podwyższoną mocą rozruchową. Inne akumulatory, które doskonale sprawdzają się w niskich, ale też wysokich temperaturach to linia High Performance. Z kolei linia Marine przeznaczona jest do bardzo głębokich wyładowań, a Energy Dual to produkty przeznaczone do pracy w podwójnym trybie, dzięki czemu idealnie sprawdzają się one w przypadku łodzi i kamperów. Akumulatory VOLT Silver Premium, podobnie jak VOLT Truck HD, cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, długą żywotnością i niezawodnością w każdych warunkach, a akumulatory VOLT EFB możliwością pracy cyklicznej. 

AKBA – dystrybutor akumulatorów marki VOLT

AKBA jest znanym dystrybutorem akumulatorów, które pochodzą od cenionych na rynku producentów. Firma funkcjonuje na rynku już od 1991 roku. Hurtownia zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową zarówno na rodzimym rynku, jak i w krajach należących do Unii Europejskiej. Oferta skierowana jest więc do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Głównym filarem działalności tej firmy jest proponowanie klientom wyłącznie najwyższej jakości rozwiązań. To właśnie dlatego jednym z flagowych produktów AKBA są akumulatory VOLT. Z uwagi na szeroką ofertę produktową marki VOLT, w firmie AKBA można zasięgnąć porady specjalistów, którzy doradzą najbardziej optymalne rozwiązanie. 

4,4/5 - (49 votes)

Zobacz także